Telemarketing to jedna z najefektywniejszych metod docierania do potencjalnych klientów.

Co więcej rozmowy telefoniczne prowadzane przez telemarketerów to efektywny sposób podtrzymywania relacji oraz badania i diagnozowania potrzeb klientów.

Aby uzyskiwać najlepsze efekty potrzebny jest zespół wykwalifikowanych pracowników. Dbając o podnoszenie kwalifikacji Państwa pracowników prowadzimy szkolenia sprzedażowe i telemarketingowe. Nasze szkolenia adresowane są do pracowników działów sprzedaży, osób zajmujących się telesprzedażą, a także do nowo zatrudnionych doradców klientów i przedstawiciele handlowi. Udział w naszych szkoleniach polecamy ponadto osobom, które chcą podjąć satysfakcjonującą pracę w sprzedaży. Szkolenia telemarketingowe rozwijają i wzmacniają umiejętności sprzedażowe. Uczestnicy uczą się efektywnego prowadzenia rozmów telefonicznych, rozpoznawania potrzeb klientów. Ponadto zapoznawani są z licznymi technikami sprzedaży, a także ze sposobami prezentowania oferty i finalizowania sprzedaży.

Skrypty rozmów są niezwykle istotnym narzędziem wsparcia sprzedaży. Najlepsi sprzedawcy działają właśnie w oparciu o takie skrypty. Istota ich tworzenia polega na przygotowaniu pytań, które będą zadawane w odpowiedniej kolejności potencjalnym klientom. Pozwala to na zoptymalizowanie pracy telemarketerów i jeszcze lepsze wyniki. Dobry skrypt pozwoli uzyskać większe efekty sprzedażowe. Dlatego warto zainwestować i postawić na profesjonalnie jego opracowanie przez specjalistów.
Profesjonalny audyt przeprowadzony przez Verona Consulting polega na systematycznej i niezależnej ocenie danej organizacji, procesu, systemu, projektu lub produktu. Audyty wykonują dla Państwa wykwalifikowani pracownicy naszej firmy, którzy profesjonalnie podchodzą do powierzonych im zadań.

Satysfakcjonujący dla pracowników system wynagrodzeń sprawia, że wykonują oni lepiej swoje zadania. Jednocześnie tworzenie systemu wynagrodzeń spędza sen z powiek niejednemu menedżerowi. Wychodząc in naprzeciw, nasza firma oferuje tworzenie i modyfikowanie systemów wynagrodzeń dla telemarketerów. Każdy opracowywany przez nas system dopasowywany jest do indywidualnych możliwości przedsiębiorcy. Stawiamy na proste i przejrzyste systemy zarówno w kwestii wynagrodzenia podstawowego za godzinę pracy, jak i prowizji czy dodatków premiowych.

W ofercie Verona Consulting znajduje się także restrukturyzacja działu szkoleń. Wszelkie restrukturyzacje powinny być ukierunkowana na konkretne cele. Nasi konsultanci poznają Państwa firmy, doradzają i pomagają w osiągnięciu postawionych celów. Dążymy do tego by każda restrukturyzacja wiązała się z lepszą organizacją pracy i osiąganiem wyższych wyników sprzedażowych.