Telemarketing

Dzięki nam zwiększysz zasięg swoich działań i zwielokrotnisz przychody firmy. Oferujemy najwyższy standard usług call center. Nasi doświadczeni telemarketerzy zapewnią niezbędne wsparcie twojej firmie, pozwolą zaoszczędzić cenny czas i zbudować długotrwałe, pozytywne relacje z klientami.

Szkolenia

Stawiasz na rozwój firmy, postaw na edukację i doświadczenie. Dzięki nam Twoi pracownicy zdobędą szczegółową wiedzę z zakresu efektywnej sprzedaży i trafnego rozpoznawania potrzeb klienta. Oferujemy gotowe, sprawdzone rozwiązania, które pomogą wkroczyć twojej firmie na wyższy poziom.

Reorganizacje firm

Podkręć swoją firmę aby funkcjonowała sprawnie i wydajnie jak nigdy dotąd. Nasi pracownicy wiedzą jak zrobić to skutecznie. Przeprowadzimy szczegółową analizę działań przedsiębiorstwa na każdym poziomie, wskażemy elementy wymagające udoskonalenia oraz zaproponujemy nową drogę rozwoju.

Verona Consulting

Dynamicznie rozwijająca się firma

Rozumiejąc, jak wielką wartość ma pozyskiwanie klientów, ale i podtrzymywanie z nimi długotrwałych relacji, stawiamy na dialog. Dlatego też naszym głównym elementem działalności jest telemarketing. Nasz wysoce wykwalifikowany zespół przejmie za Państwa umawianie spotkań i nawiązywanie relacji z Państwa klientami. Świadczymy także usługi outsourcingowe, mając na uwadze indywidualne potrzeby zleceniodawcy. Posiadamy 300 stanowisk obsługiwanych przez doświadczonych pracowników. Wielką wagę przykładamy do kwalifikacji. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem prowadząc szkolenia sprzedażowe i telemarketingowe zarówno dla pracowników call center, jak i handlowców. Celem takich szkoleń jest rozwijanie oraz wzmacnianie umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych. Aby zwiększyć efektywność pracy telemarketerów tworzymy skrypty rozmów. Pozwalają one profesjonalnie przeprowadzać rozmowy z potencjalnymi klientami.
Wspieramy istniejące już firmy i pomagamy w rozwoju start-upom. Posiadamy zespół konsultantów, doradców i menażerów, którzy sprawnie zdiagnozują sytuację w przedsiębiorstwie, następnie wskazujemy poziomy wymagające zmiany, które mają na celu zwiększenie efektywności firmy. Pomagamy tworzyć nowe systemy wynagrodzeń, optymalizujemy księgowość i wspieramy dział HR. Zajmujemy się także audytem – przeprowadzamy niezależne oceny firm, systemów, projektów lub produktów. Posiadamy doświadczanie nie tylko w pracy na polskim rynku. Realizowaliśmy projekty na Węgrzech i Ukrainie. Nasza firma to wyszkolona kadra z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektach telemarketingowych i sprzedażowych. W trosce o wysoką jakoś usług każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dopasowując działania do konkretnych potrzeb.